BREAKING NEWSEvenimentRecomandate

ACTUALIZARE: ACCIDENT GRAV IN LAPUSEL PE DN1C. O AUTOUTILITARA S-A RASTURNAT (GALERIE FOTO EXCLUSIV, VIDEO)

In urma cu putin timp pe drumul national 1 C Baia Mare – Dej, in localitatea Lapusel s-a produs un grav accident de circulatie.

Din primele informatii se pare ca soferul unei autoutilitare a pierdut controlul volanului si s-a izbit de un podet din beton, apoi s-a rasturnat pe plafon.

Spre locul accidentului se indreapta fortele de interventie.

ACTUALIZARE

Un cititor ne-a precizat cum s-a produs accidentul: „Mașina implicată in accident, nu a intrat pe contrasens! Ea circula pe direcția Baia – Dej, iar la intrare în Lăpușel pentru a evita impactul cu coloana formată din trei mașini din care prima intenționa să între pe o stradă laterală, a virat brusc la dreapta ajungând de pe podeț în șanț, rostogolindu-se 180 de grade peste plafon, ajungând cu fața spre direcția din care a venit. Așa ar fi știrea corectă și nu bazată doar pe pozele făcute de către participanții din trafic”.

Ii multumim pentru informatiile furnizate.

Multimim cititorilor nostri pentru imaginile foto si video puse la dispozitie in asa scurt timp.

Foto: Paul Mircea Nina Danut/Ioan si Andreea Hepcal

Te-ar putea interesa si

Alai cu preoţi şi funcţionari publici la deschiderea unui drum de doi kilometri ce duce spre… NICĂIERI

Vasile Dale

FOTO EXCLUSIV – IMAGINI TERIBILE: Trafic blocat pe DN1C după ce un autoturism s-a ciocnit cu un TIR

Vasile Dale

EXCLUSIV – Omul potrivit la locul potrivit. În timpul liber un angajat al Ambulanței Maramureș a salvat viața unui om care se inecase în lacul Bodi, Mogoșa

Vasile Dale

1 mesaj

Jenei István martie 31, 2018 at 8:30 pm

Mașina implicată in accident, nu a intrat pe contrasens! Ea circula pe direcția Baia – Dej, iar la intrare în Lăpușel pentru a evita impactul cu coloana formată din trei mașini din care prima intenționa să între pe o stradă laterală, a virat brusc la dreapta ajungând de pe podeț în șanț, rostogolindu-se 180 de grade peste plafon, ajungând cu fața spre direcția din care a venit. Așa ar fi știrea corectă și nu bazată doar pe pozele făcute de către participanții din trafic.

Raspunde

Lasa un mesaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

În toate magazinele din Maramureș.

This will close in 10 seconds