BREAKING NEWSRecomandate

ACTUALIZARE: SUSPECTUL DE CRIMA A FOST SALTAT AZI. DUPA AUDIERI A FOST PUS IN LIBERTATE

După patru zile de cercetări şi anchete, poliţiştii au au ajuns la final. Criminalul fetitei de cinci ani din Baia Mare a fost saltat si dus la audieri.

Este vorba de un baiat de 16 ani – M.C. – din Baia Mare.

Acesta, in momentul producerii crimei se afla sub influenta substantelor interzise. Tanarul locuia tot la Cuprom.

Fetița a fost ucisă cu sânge rece, luni seara, în Baia Mare. (Sursa info jurnalmm.ro)

ACTUALIZARE

Dupa ore-ntregi de audieri anchetatorii l-au pus in libertate. Sursele noastre sustin ca probele ridicate de la fata locului nu coincid cu cele prelevate de la suspect.

Mai mult, tot astazi au fost audiati mai multi minori din municipiul Baia Mare. Niciunul nu a fost retinut.

AMĂNUNTE DESPRE CRIMA ABOMINABILĂ DIN BAIA MARE: Capul Esterei a fost zdrobit cu o cărămidă. Ea va fi înmormântată astăzi

Te-ar putea interesa si

Obiectivul turistic din România care i-a cucerit pe americani. Va renaște cu ajutorul unei donații de 95.000 de dolari din partea Ambasadei SUA

Vasile Dale

INSTANŢA A HOTĂRÂT: Criminalul de la Vişeu de Sus, arestat preventiv pentru 30 de zile

Vasile Dale

OPERAȚIUNE ÎN MUNȚII MARAMUREȘULUI: Doi cetățeni ucraineni se află în dificultate. Actualizare – A fost alarmă falsă

Redactie

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.