EvenimentMaramuresul Istoric

ACCIDENT DIN CAUZA NEASIGURĂRII LA VIRAJ: Coliziune între două maşini la Borşa

Sâmbătă, 9 martie, Poliţia Borşa a fost sesizată prin apelul de urgenţă 112, despre faptul că pe strada Floare de Colţ din oraş a avut loc un accident de circulaţie.

Din primele cercetări efectuate de poliţişti s-a stabilit că un conducător auto de 56 de ani a pătruns în intersecția străzilor Rodnei cu Floare de Colţ, efectuând un viraj la stânga fără a se asigura suficient şi a intrat în coliziune cu un autoturism care circula regulamentar.
Bărbatul a suferit leziuni uşoare.

Ambii conducători auto au fost testaţi cu aparatul etilotest, rezultatul fiind zero, fiindu-le prelevate şi mostre de sânge pentru stabilirea alcoolemiei.

Te-ar putea interesa si

PRELUARE SIGHET247: Un bărbat a încercat să violeze o fetiță de 12 ani. Făptașul încă nu a fost prins (actualizare)

Redactie

O tânără de 19 ani din Baia Mare s-a dus la cerşit în Zalău cu bebeluşul de doar șapte luni pentru a stârni mila trecătorilor

Redactie

ACCIDENT BAIA MARE: Minor lovit de o maşină pe trecerea de pietoni

Redactie

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.