BREAKING NEWSEvenimentRecomandate

ÎN ATENȚIA CITITORILOR: PROTEST PUBLIC – Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Maramureș și DSP Maramureș INTERZISE pe site-ul nostru

Începând de astăzi pe site-rile www.vasiledale.ro, www.baiamare24.ro, www.dejnews.ro punctul de vedere al ”autorităților” NU VA MAI FI PUBLICAT!!! Nu ne mai intereseaza MINCIUNILE acestora. Totodată nu vom mai publica nicio informație venită pe grupul Comitetului Județean pentru Situații de Urgență dedicat jurnaliștilor maramureșeni.

Această decizie vine după ce ieri am adresat pe respectiv grup o ”grămadă” de întrebări la care NU AM PRIMIT NICIUN RĂSPUNS! În consecință, dacă CJSU Maramureș sau Direcția de Sănătate Publică Maramureș au de comunicat public orice informație îi rugăm să se adrese instanțelor de judecată pentru a fi OBLIGAȚI să le publicăm. Mulțumim pentru înțelegere.

P.S. Pentru adepții ”sfaturilor așa ziselor autorități” îi invităm să accese site-urile care încasează bani pentru ”PURTAȚI MASCĂ” de la GUVERNUL ROMÂNIEI.

Comenteaza cu Facebook

Te-ar putea interesa si

GALERIE FOTO: Și-a distrus mașina izbindu-se de un podeț la Leordina. Poliția nu a fost încă anunțată

Vasile Dale

CORONAVIRUS 22 AUGUST: Maramureşul se apropie de 1.000 de cazuri confirmate. Avem 51 de decese

Redactie

DORU DĂNCUȘ: ”Am reînceput în forță munca pentru Baia Mare, dar continuăm și dialogul cu băimărenii”

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.