BREAKING NEWSEvenimentMaramuresul IstoricRecomandate

EXCLUSIV VIDEO: Un sucevean a ”zburat” cu mașina pe un imaș dintre Leordina și Petrova. Șoferul rănit și un stâlp de curent a fost rupt

Un accident de circulație s-a produs astăzi dimineață în jurul orei 07.00 pe drumul național 18 la intarea în localitatea Petrova dinspre Leordina.

Șoferul unui autoturism, un bărbat din județul Suceava, a pierdut controlul volanului, a părăsit partea carosabilă, a rupt un stâlp de la rețeaua electrică, și a ajuns la 30 metri pe un imaș.

În urma accidentului bărbatul de la volan a suferit leziuni corporale la nivelul spatelui, fiind preluat de echipajele medicale. El a fost testat de polițiști rezultatul înregistrat fiind negativ.

Conform informațiilor noastre șoferul ar fi declarat organelor de cercetare că ar fi ferit un câine apărut pe carosabil și astfel ar fi pierdut controlul volanului. Bărbatul din Suceava se îndrepta spre PTF Petea pentru că se întorcea la muncă în străinătate.

Te-ar putea interesa si

EXCLUSIV: Primărița preoteasă din Șieu este cercetată penal pentru infracțiunea de tentativă de violare a confidențialității votului (VIDEO)

Vasile Dale

LA FOC CONTINUU: Intervenții de urgență ale pompierilor militari în întreg județul

Vasile Dale

TIMP DE DOUĂ ZILE: Medici interniști din Italia au acordat consultații gratuite locuitorilor din Mireșu Mare (foto)

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.