Important

A FOST GĂSITĂ ÎN BIHOR! Alexandra Maria Luiza, de 15 ani, a dispărut de la domiciliul ei din Tăuţii Măgherăuş (actualizare)

Azi, 11 august, polițiștii din Tăuții Măgherăuș au fost sesizați de o femeie de 43 de ani din oraș cu privire la faptul că fiica sa, TUTUȚA ALEXANDRA MARIA LUIZA, de 15 ani, a plecat voluntar de la domiciliu în jurul orei 11.00 și nu s-a întors până în prezent.

Semnalmente: înălţime 1,75 m, păr negru lung, ochi verzi, constituție atletică și poartă ochelari de vedere.

Persoanele care dețin informații utile cu privire la minora dispărută sunt rugate să apeleze numărul unic de urgență 112 sau să anunțe cea mai apropiată unitate de poliție.

ACTUALIZARE – IPJ Maramureș

Minora a fost identificată pe raza județului Bihor. Pe timpul plecării, nu a fost victima vreunei infracțiuni.

Te-ar putea interesa si

Consiliul Județean Maramureș a organizat un eveniment de marcare a Zilei Independenței Ucrainei: Lanțul Solidarității – Solidari cu regiunile ucrainene înfrățite

Redactie

ANUNŢ VITAL: Lucrări de reparaţii branşament pe str. Mihai Eminescu din Baia Mare

Redactie

”Prieteni cuvântători cântă pentru Prieteni necuvântători” Ediția a-VII-a

Vasile Dale

Lasa un mesaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

În toate magazinele din Maramureș.

This will close in 10 seconds