EvenimentTara Lapusului

L-AȚI VĂZUT? Gheorghe Chiș din satul Sălniță a dispărut de acasă în 7 ianuarie

La data de 9 ianuarie a.c., polițiștii din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Maramureș au fost sesizați despre faptul că CHIȘ GHEORGHE FLORIN, în vârstă 48 de ani, ar fi plecat din satul Sălniță, comuna Vima Mică, la data de 7 ianuarie 2025 și nu a mai putut fi contactat.

SEMNALMENTE: înălțime: 1,70 m , greutate 65 kg, ochi căprui, păr brunet.

La momentul dispariției, acesta era îmbrăcat cu o pereche de pantaloni de culoare albastru închis, haină de culoare verde închis și papuci din cauciuc de culoare albastru.

Persoanele care pot oferi informații ce pot duce la găsirea bărbatului sunt rugate să se adreseze celei mai apropiate unități de poliție sau să apeleze numărul unic de urgență 112.

Te-ar putea interesa si

Liberalul Rudolf Stauder a depus jurământul în calitate de subprefect al județului Maramureș

Vasile Dale

OPC a amendat cu 10.000 de lei staţia de pe bd. Republicii pentru amestecarea carburanţilor

Redactie

AUTOMOBILISM: Baia Mare găzduieşte marea finală a Campionatului Național de Drift

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.