BREAKING NEWSEvenimentRecomandate

EXCLUSIV: Băimăreancă urmărită și tâlhărită pe o stradă din cartierul Săsar. Tâlharii nu au fost prinși

Ieri seara, în jurul orei 18:20, poliția a fost sesizată prin SNUAU 112 despre faptul că o femeie ar fi fost victima unei tâlhării, în municipiul Baia Mare.

În urma sesizării, polițiștii s-au deplasat de urgență la fața locului, unde au identificat victima, o femeie de 70 de ani. Au fost demarate activități de investigare, iar din primele verificări a reieșit faptul că în timp ce se deplasa dinspre strada Victor Babeș înspre strada George Enescu, aceasta ar fi fost deposedată, prin smulgere, de o poșetă.

Polițiștii au întocmit dosar penal și continuă cercetările în vederea identificării autorilor, recuperării prejudiciului și dispunerii măsurilor legale.

Te-ar putea interesa si

SE ÎNTÂMPLĂ PE ȘOSELE: Depistat în trafic în Tg. Lăpuș sub influența băuturilor alcoolice. Peste 65 de autovehicule oprite și 44 de sancțiuni aplicate de polițiști, în două ore

Redactie

EXCLUSIV FOTO: Accident grav în pasul Hera. Șoferul a fost scos de pompieri

Vasile Dale

VIDEO: GRUPARE INFRACȚIONALĂ SPECIALIZATĂ ÎN ÎNȘELĂCIUNI PRIN METODA ACCIDENTUL, DESTRUCTURATĂ DE POLIȚIȘTI

Redactie

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.