Raulino delivery
Anais

Știri EXCLUSIVE

De interes

INFIORATOR: CLOPOTARUL BISERICII ORTODOXE DIN MOCIRA A MURIT IN TIMPUL SLUJBEI (FOTO)

Încă o tragedie în Maramureş! Un bărbat în vârstă de 62 de ani din Mocira, pe numele său Nelu Potcoavă, a decedat chiar în timpul Sfintei Liturghii. Este vorba chiar de către clopotarul lăcaşului de cult ortodox din localitate.

Se pare că acesta a suferit un stop cardiorespirator. La faţa locului a sosit şi un echipaj SMURD. Paramedicii au iniţiat manevrele de resuscitare, însă, din nefericire, nu s-a mai putut face nimic pentru bărbat. Medicii au fost nevoiţi să declare decesul.

Din câte se cunoaşte, bărbatul era cunoscut ca având probleme cu inima. Paradoxul a făcut ca exact în cursul dimineţii de duminică, să se strângă contribuţia pentru clopotar.

Sursa text si foto: www.infoMM.ro.

Vasile Dale
Vasile Dale
Lucrează în presa din România încă din anul 1999 și a obținut, în toți acești ani, o vastă experiență jurnalistică. Din anul 2005, Vasile Dale este corespondent Antena 3 CNN și se numără printre primii corespondenți care au transmis informații și știri din nordul țării. In perioada 2005-2023 a fost si corespondent Antena 1.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

SPORT