BREAKING NEWSEvenimentMaramuresul IstoricRecomandate

ACTUALIZARE: Cadavrul copilului găsit în Tisa, în Ucraina, este al fetiţei din Repedea, dispărută în 10 mai (FOTO)

Recent, pe malul râului Tisa a fost găsit cadavrul unei fetiţe, pe partea ucraineană, în apropiere de râul care trece prin Repedea şi se varsă în Tisa.

La vremea respectivă nu se ştia dacă este vorba despre fetiţa din Repedea dispărută de acasă.

În urma schimbului de date și informații cu autoritățile ucrainene, a verificărilor efectuate și a recunoașterii făcută de familie, a fost identificat cadavrul găsit pe malul râului Tisa, constatându-se că este vorba de fetița dispărută din Repedea. Nu există suspiciuni cu privire la cauza decesului. În cauză se efectuează demersuri pentru repatrierea cadavrului. A fost gasita intre Teceu Mic (România) si Teceu Mare (Ucraina).

 

Citeşte şi

PREMIERĂ: MICUŢA VALENTINA, FETIŢA DISPĂRUTĂ VINERI DIN REPEDEA, A FOST CĂUTATĂ ŞI PE TIMP DE NOAPTE. FĂRĂ SUCCES ÎNSĂ (FOTO)

DISPARIŢIA VALENTINEI: A FOST GĂSITĂ ÎN APĂ BLUZA PE CARE O PURTA FETIŢA ÎN MOMENTUL DISPARIŢIEI (FOTO/VIDEO EXCLUSIV)

Te-ar putea interesa si

PSD Maramureș: Contract de peste 10 milioane de euro din PNRR pentru dotarea unităților de învățământ din Baia Mare

Vasile Dale

DISTRACŢIE DE PAŞTI LA SIGHET: Unui tânăr posibil drogat i s-a făcut rău pe stradă. A fost dus cu ambulanța la spital

Vasile Dale

EXCLUSIV: 2 BĂTĂI PE CRAICA – Polițiștii băimăreni transformați în ROBOCOPI! Căști de protecție și scuturi la intervențiile din zonele Pirită, Craica, Combinat și Ferneziu

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.