EvenimentImportant

REVOLTĂTOR: Florile din sensul giratoriu de lângă Sala Sporturilor, smulse şi distruse de o femeie (FOTO)

De scene revoltătoare au avut parte băimărenii în dimineaţa zilei de duminică, în centrul Băii Mari.

O femeie smulgea florile plantate în rondourile din sensul giratoriu de lângă Sala Sporturilor “Lascăr Pană”.

Trecătorii au sesizat polițiștii locali care, sosiți la fata locului, nu au găsit-o pe femeie, dar, în urma descrierii făcute de paznicul de la Casa Tineretului, polițiștii au reușit sa o prindă pe Bulevardul Republicii, lângă Parcul Central.

Femeia in vârsta de 38 de ani nu a invocat nici un motiv pentru cele făcute și a fost dusă de polițiști la sediu pentru întocmirea documentelor.

Foto Poliţia Locală Baia Mare

Te-ar putea interesa si

ULTIMA ORĂ: Trei copii, loviţi pe trecerea pentru pietoni în drum spre şcoală la Sighetu Marmaţiei (actualizare)

Redactie

MOISEI: Tânăr în comă după ce s-a lovit cu motocicleta de un stâlp. Nu avea permis

Redactie

PREMIERĂ PENTRU MARAMUREȘ: PRIMII STUDENȚI AI UMF CLUJ-NAPOCA – EXTENSIA BAIA MARE AU MARCAT STARTUL ANULUI UNIVERSITAR 2023-2024

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.