RecomandateTara Lapusului

TRAGEDIE LA SUCIU DE JOS: Un bărbat a murit după ce a căzut din căruţă

Tragedie la Suciu de Jos joi, 21 noiembrie. Un bărbat în vârstă de 46 de ani, din localitate, se deplasa cu un atelaj pe un drum forestier închis circulaţiei publice.

La un moment dat s-a dezechilibrat din motive încă necunoscute şi a căzut din căruţă. În urma căzăturii s-a lovit puternic la cap şi a decedat pe loc.

Poliţiştii Postului de poliţie din Suciu de Sus fac cercetări pentru a afla cu exactitate cum s-a produs tragedia. (foto arhivă)

Vom reveni

Te-ar putea interesa si

EXCLUSIV VIDEO: ”Buiecii” de pe bd Independenței din Baia Mare au fost audiați și amendați de Poliția Rutieră Baia Mare

Vasile Dale

EXCLUSIV: BAIA MARE SĂLBATICĂ – Un tânăr de 20 ani din Recea bătut crunt de un recidivist în scara unui bloc din Baia Mare

Vasile Dale

FOTO EXCLUSIV / VADU IZEI: Un TIR a derapat şi s-a izbit de peretele unei case

Redactie

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.