Eveniment

AŢI VĂZUT-O? – Femeie de 41 de ani, dispărută din 8 martie, căutată de poliţişti

Poliţiştii maramureşeni caută o femeie din Cavnic, Maramureş, reclamată dispărută în data de 23.03.2020.
Katler Aniko a dispărut în 08.03.2020,ora 19.00, plecând din locuinţa sa, de pe Bulevardul Bucureşti, din Municipiul Baia Mare.
Femeia în vârstă de 41 de ani nu a revenit până în prezent.
Semnalmente: aproximativ 1,60 m înălțime, constituție atletică, ochi căprui, păr vopsit roşcat.
Cetăţenii care pot oferi detalii despre această persoană sunt rugaţi să sune la 112 sau la numărul de telefon 0262 – 207766, Biroul Urmăriri din cadrul Inspectoratului de Poliţie al Judeţului Maramureş, ori să anunţe cea mai apropiată unitate de poliţie.

Te-ar putea interesa si

EXCLUSIV VIDEO: Garaje în flăcări în Baia Sprie. Magistrala de gaz în pericol

Vasile Dale

JUSTIȚIE DREAPTĂ – După doi ani de proces, polițistul Bora Gavrilă pierde procesul intentat ziarului Sighet 247.ro. Acesta a cerut despăgubiri de 200 mii euro ziarului, însă acum el este cel bun de plată

Vasile Dale

EXCLUSIV VIDEO/FOTO: PUȘI ÎN PERICOL DE MOARTE – Sute de copii din Poienile de Sub Munte ținuți zi de zi în mijlocul șoselei pentru a li se lua temperatura (ACTUALIZARE)

Redactie

1 mesaj

Eli martie 26, 2020 at 10:09 am

Frumos ati pus semnele saitului pe mijlocul fetei! Bravo!

Raspunde

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.