Raulino delivery
Anais

Știri EXCLUSIVE

De interes

GALERIE FOTO, VIDEO: O maşină s-a făcut scrum după ce a lut foc în mers la Lăpuşel

Detaşamentul Baia Mare a lichidat un incendiu izbucnit la un autoturism, in localitatea Lapusel.
Şoferul unui BMW, aflţndu-se în trafic pe DN 1C, a observat că i-a luat foc maşina. Când a văzut flăcările, a ieşit de pe drum şi a intrat in curtea unei fabrici din Lăpuşel. A reuşit să părăsească autoturismul, care s-a făcut scrum.

La faţa locului au intervenit două echipaje de pompieri, care au reuşit să stingă flăcările.

Redactie
Redactie
Fondată în 2016, redacția vasiledale.ro s-a născut la intersecția dintre jurnalism și dinamismul rețelelor sociale, punând accent pe formatul video live și pe optimizarea pentru mobil. Echipa noastră s-a distins prin fact-checking riguros și o abordare vizuală modernă, adaptată consumului rapid de informație. Redacția, vasiledale.ro, a devenit rapid o voce digitală influentă în tot Maramureșul și nu numai.

1 COMENTARIU

  1. Sa inteleg ca la fabrica respectiva fie nu au stingator de incendii, fie n-au vrut sa stinga focu drept pedeapsa ca o intrat omu cu masina „peste ei” punandu-le viata in pericol..?

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

SPORT