BREAKING NEWSEvenimentRecomandate

EXCLUSIV VIDEO – O femeie paralizată agresată de propriul soț. Pompierii și poliția au spart ușa apartamentului

Incident grav în această seară pe strada George Coșbuc din municipiul Baia Mare. Un băimărean și-a agresat propria soția, invalidă. Bărbatului nu i-a păsat și ar fi lovit-o. Aceasta, deși paralizată, a reușit să sune la 112 și să ceară ajutor.

La fața locului au sosit echipajele de poliție, însă bărbatul a încuiat ușa apartamentului. Din acest motiv au fost solicitați pompierii militari. Aceștia au fost nevoiți să spargă ușa pentru a pătrunde în apartament.

Femeia în vârstă de 65 ani a fost preluată de un echipaj medical și transportată la Spitalul Județean de Urgență Baia Mare.

Polițiștii au emis un ordin de protecție provizoriu pe numele soțului femeii, conform căruia acesta nu mai are voie să se apropie de aceasta.

Te-ar putea interesa si

EXCLUSIV FOTO / VIDEO: Urmărire în trafic la Vişeu de Sus. Poliţiştii au tras focuri de armă şi şi-au distrus autospeciala încercând să oprească un şofer (actualizare)

Redactie

Un bărbat a căzut de la înălțime de pe o schelă la Bârgău

Redactie

Festivalului Național de Colinde Tradiționale și Cântece de Crăciun pentru copii și tineret ,,POVESTE DE IARNĂ”, ediția a III-a, Borșa 2025

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.