BREAKING NEWSImportant

Ion Tomoiagă a fost ales vicepreședinte SNPR Decus la nivel național

Astăzi, 26 februarie 2022, la Mediaș (județ Sibiu) s-au desfășurat alegeri în cadrul Sindicatului Național al Polițiștilor din România (SNPR) DECUS.

În urma acestora, polițistul de frontieră maramureșean în cadrul ITPF Sighetu Marmației, Ion Tomoiagă a fost ales în funcția de vicepreședinte Decus la nivel național.

Tomoiagă se va ocupa la nivel național de tot ce înseamnă rezolvarea problemelor cu care se confruntă polițiștii de frontieră din România.

Totodată organizația SNPR Decus Maramureș va fi condusă de Emilian Bordean, polițist în cadrul Serviciului Poliției Rutiere Maramureș.

Te-ar putea interesa si

ABATERI LA REGIMUL RUTIER: DOI CONDUCĂTORI AUTO AU RĂMAS FĂRĂ PERMIS ÎN URMA SURVOLĂRII ELICOPTERULUI din cadrul IGAV

Redactie

EXCLUSIV / BĂTAIE: Ca-n Caragiale: Procurorii băimăreni au reţinut victima, iar agresorul este liber ”ca pasărea cerului”

Vasile Dale

EXCLUSIVITATE: AVEM IMAGINILE Răscoalei” de la 1907 în variantă CHELINȚA, Ulmeni 2024

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.