BREAKING NEWSEvenimentRecomandate

EXCLUSIV VIDEO: Minor de 16 ani salvat de cadrele medicale ale Ambulanței din Parcul Mare din Baia Mare

Intervenție de urgență în această după amiază în Parcul Mare din municipiul Baia Mare după ce unui minor în vârstă de 16 ani i s-a făcut rău.

Amicii lui au sunat la 112 și au cerut ajutor. Un echipaj al Serviciului Județean de Ambulanța Maramureș s-a deplasat imediat la fața locului.

Adolescentul a fost imediat preluat, stabilizat și transportat la UPU SMURD a Spitalului Județean de Urgență Baia Mare pentru investigații medicale amănunțite.

Conform unor surse minorul ar fi consumat băuturi alcoolice și acesta ar fi motivul pentru care i s-a făcut rău.

Te-ar putea interesa si

BILANŢ CORONAVIRUS 6 APRILIE: Peste 4.000 de persoane infectate, în Maramureş 42, decese – 157

Vasile Dale

EXCLUSIV – TELENOVELĂ DE COȘMAR la Groșii Țibleșului: Și-a bătut soția după ce l-a prins cu o domniță într-o mașină la marginea satului

Vasile Dale

IMPACT FRONTAL: Două persoane încarcerate şi cinci răniţi la Satulung, în urma unui accident rutier. Şoferul unei maşini a adormit la volan (FOTO, VIDEO)

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.