Raulino delivery
Anais

Știri EXCLUSIVE

De interes

APEL UMANITAR: Fabrica de Campioni pentru micuţul Tiago. Licitează şi tu până în 3 decembrie

Fabrica de Campioni se alătură cauzei micuțului Tiago, fiul lui Miclăuș Casian fostul jucător de fotbal al echipei CFR Cluj 1907 și al Cristinei Gîrda.


La doar nouă luni, fiul său, Tiago Lucas Miclăuș. a fost diagnosticat cu o formă de leucemie foarte agresivă: Leucemie Mieloblastică Acută M7.
Asadar, scoatem la licitație un tricou pe care și sportivii Fabricii de Campioni îl îmbracă. Licitația va porni de la suma de 200 de lei și se va încheia sâmbătă, 03 decembrie, ora 20:00. Licitează în comentarii la această postare! Predare personală în Baia Mare sau curier în altă localitate!
Se mai pot face donații în următoarele conturi:
BT Pay: +40758704336
Nume: Gîrda Cristina-Roxana
IBAN Banca TRANSILVANIA:
RO89BTRL01301201C69471XX
SWIFT: BTRLRO22
Moneda: RON
Nume: Miclăuș Casian Vasile
IBAN Banca BRD:
RO09BRDE130SV55648721300
SWIFT: BRDEROBU
Moneda: EURO

Redactie
Redactie
Fondată în 2016, redacția vasiledale.ro s-a născut la intersecția dintre jurnalism și dinamismul rețelelor sociale, punând accent pe formatul video live și pe optimizarea pentru mobil. Echipa noastră s-a distins prin fact-checking riguros și o abordare vizuală modernă, adaptată consumului rapid de informație. Redacția, vasiledale.ro, a devenit rapid o voce digitală influentă în tot Maramureșul și nu numai.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

SPORT