BREAKING NEWSEvenimentNationalRecomandate

ULTIMĂ ORĂ: Un jandarm s-a împușcat în timpul serviciului

Dramă la Cehu Silvaniei. În această dimineaţă, un jandarm în vârstă de 56 de ani a fost găsit fără suflare la obiectivul la care îşi desfăşura serviciul la sediul Jandarmeriei din oraş, scriu colegii de la StirideSălaj.ro.

La sediul Jandarmeriei din Cehu Silvaniei a avut loc azi noapte o mare tragedie. Un jandarm care asigura paza a fost găsit împuşcat.

Undeva după orele 7 ale dimineţii, în momentul în care s-a schimbat tura, colegul care trebuia să înlocuiască l-a găsit pe jandarm inconştient.

Din câte se pare, jandarmul în vârstă de 56 de ani ar fi fost găsit în camera de armament. Acesta prezenta mai multe plăgi prin împuşcare în zona toracelui.

Nu se ştie încă ora tragediei, dar se pare că omul legii s-ar fi împuşcat mortal cu pistolul din dotare. Cazul a fost preluat de Parchetul Militar din Cluj-Napoca.

Vom reveni cu mai multe amănunte!

Te-ar putea interesa si

EXCLUSIV VIDEO: Biciclist spulberat de un BMW. A ieșit în strada Grănicerilor direct în fața mașinii (ACTUALIZARE)

Vasile Dale

IMAGINI CAMERĂ DE SUPRAVEGHERE: A lovit o mașină parcată, apoi a fugit de la fața locului

Vasile Dale

VIDEO EXCLUSIV: BORȘA – Au aruncat gunoiul în tomberon apoi i-au dat foc

Vasile Dale

1 mesaj

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.