BREAKING NEWSEvenimentMaramuresul IstoricRecomandate

VIDEO EXCLUSIV: O casă de locuit din Sighetu Marmației a luat foc. Un bărbat s-a ales cu arsuri

În aceste momente două echipaje de stingere, echipajul de descarcerare și un echipaj de prim ajutor SMURD intervin la locul producerii unui incendiu la o casă din Sighetu-Marmației.

La sosirea forțelor de intervenție, incendiul se manifesta generalizat la acoperișul casei de locuit, pe o suprafață de circa 200 mp.

În urma evenimentului a rezultat o victimă, un barbat în vârstă de 49 de ani care prezintă arsuri la nivelul membrele superioare. Acesta a primit îngrijiri medicale la fața locului, fiind transportat la spitalul din municipiu în vederea acordării ingrijirilor medicale de specialitate.

https://www.youtube.com/watch?v=4Vqfmz8oNe4a

În aceste momente se intervine pentru lichidarea și înlăturarea efectelor negative produse în urma evenimentului.

Te-ar putea interesa si

TRAGEDIE PE GRANIȚA româno-ucraineană. ȘASE cadavre descoperite în râul Tisa – actualizare

Vasile Dale

Se redeschid şcolile! Decizia, adoptată la Cotroceni în urmă cu puţin timp, se aplică din 8 februarie

Vasile Dale

EXCLUSIV: Accident grav la intrare în Buciumi pe DN1C. Accident grav și între Buzești și Ardusat, preotul din Fărcașa implicat – actualizare (foto/video)

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.