Important

ANUNȚ VITAL: Furnizarea apei potabile, întreruptă pe mai mult străzi din Baia Mare și Baia Sprie

SC Vital anunţă consumatorii din Baia Mare că joi, 13 februarie, în intervalul orar 10.30-15.00, furnizarea apei potabile va fi sistată pe str. 1 Mai , str. Turnului , P-ța Cetății unde se execută lucrări de reparații și modernizare la rețeaua publica de apă. Până la ora 14.00 nu vor avea apă la robinete locuitorii din Baia Sprie, str. Magnoliei, str. Merișorului , pentru lucrări de reparații la rețeaua de distribuție apă potabilă.

“Chiar dacă aceste lucrări creează disconfort locuitorilor din zonă, ele sunt necesare pentru îmbunătățirea serviciilor oferite și pentru a asigura locuitorilor accesul la apă potabilă și la sistemul de canalizare”, spun reprezentanţii Vital.

Te-ar putea interesa si

POLIȚIȘTII MARAMUREȘENI CONTINUĂ ACTIVITĂȚILE DE VERIFICARE ÎN CONTEXT COVID

Redactie

Peste 1.500 de pubele, depozitate în curtea uneii primării din Maramureş. Oamenii nu sunt interesaţi să vină să şi le ridice

Vasile Dale

Gabriel Zetea: ” Suntem în dialog cu BERD pentru finanțarea proiectelor esențiale ale județului”

Redactie

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.