Important

ANUNȚ VITAL: Lucrări de reparații în Sighetu Marmației, Bocicoiu Mare și pe străzile Horea și Silviculturii din Baia Mare

SC Vital anunţă consumatorii din Sighetu Marmației și Bocicoiu Mare că marți, 29 aprilie, în intervalul orar 09.00-16.00, furnizarea apei potabile va fi sistată pentru lucrări de reparații la rețeaua de distribuție a apei potabile.

Tot marți, 29 aprilie, va fi întreruptă furnizarea apei potabile între orele 09.00 și 14.00, pr str. Horea nr.1 – 39, 2 – 24, str. Silviculturii din Baia Mare, pentru lucrări de modernizare (cuplare) la rețeaua publică de alimentare cu apă.

“Chiar dacă aceste lucrări creează disconfort locuitorilor din zonă, ele sunt necesare pentru îmbunătățirea serviciilor oferite și pentru a asigura locuitorilor accesul la apă potabilă și la sistemul de canalizare”, spun reprezentanţii Vital.

Te-ar putea interesa si

FURT CALIFICAT: Băimărean arestat preventiv după ce a furat un malaxor pentru materiale de construcții, de 1.000 de lei (actualizare)

Redactie

CONSILIUL JUDEȚEAN MARAMUREȘ: Dezbatere cu mediul de afaceri din județ, pe tema acordării voucherelor de vacanță și angajaților din sectorul privat

Redactie

Consiliul Județean Maramureș – trafic îngreunat pe DN 18, în Pasul Prislop, în 27-28 august 2022

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.