BREAKING NEWSImportantMaramuresul IstoricRecomandate

L-AȚIVĂZUT? Bărbat din Moisei dat dispărut de familie. Poliția îl caută. A fost găsit în Iași (actualizare)

Poliţiştii din cadrul Postului de Poliție Comunal Moisei au fost sesizaţi astăzi cu privire la faptul că, la data de 12 mai a.c., un bărbat în vârstă de 65 de ani, Ștețcu Gavrilă, din localitate, ar fi plecat voluntar de la domiciliu și nu a mai revenit. Familia a alertat autoritățile, iar polițiștii au demarat cercetări și acțiuni de căutare.

Semnalmente: înălțime 1,72 m, greutate 78 kg, păr negru, ochi căprui, faţa ovală.

La momentul plecării voluntare, bărbatul era îmbrăcat cu o haină de culoare deschisă, pantaloni de blugi şi era încălţat cu o pereche de pantofi de culoare neagră.

Polițiștii continuă cercetările pentru stabilirea împrejurărilor dispariției și pentru găsirea bărbatului. Oricine poate oferi informații este rugat să contacteze cea mai apropiată unitate de poliție sau să sune la numărul unic de urgență 112.

SE REVOCĂ URMĂRIREA BĂRBATULUI DIN MOISEI

Se revocă urmărirea bărbatului din Moisei dat dispărut de familie întrucât acesta a fost identificat în cursul zilei de ieri, 15 mai a.c.

Din verificările efectuate până în prezent, a reieșit faptul că acesta nu a fost    victima  vreunei infracțiuni.

Te-ar putea interesa si

Maramureș, mai aproape de tineri: Se propune înființarea Consiliului Consultativ al Tinerilor

Vasile Dale

ACCIDENT PE DN 1C: TIR răsturnat pe Mesteacăn. Încărcătura nu a fost asigurată corespunzător (FOTO)

Vasile Dale

EXCLUSIV: VIȘEU, VESTUL SĂLBATIC – Bătaie în lângă o trecere pentru pietoni. Protagoniști: un pieton și un șofer (ACTUALIZARE)

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.