BREAKING NEWSEvenimentRecomandate

CAUTARI DISPERATE: BARBAT DISPARUT IN PADURILE DIN ZONA BLIDARI-FIRIZA (ACTUALIZARE)

Cautari disperate in padurile din zona Blidari-Firiza. Echipaje ale ISU Maramures, Salvamont Maramures, Jandarmeria Montana dar si echipa de salvare si cautare canina Baia Mare au ajuns la fata locului unui barbat in varsta de 41 ani.

Dinu Babut (41 ani) a plecat ieri la cules ciuperci in padurile din zona Blidari-Firiza. Aseara acesta nu a mai ajuns acasa. Astazi dimineata familia a alertat autoritatile care au pornit in cautarea lui.

ACTUALIZARE

In urma cu putin timp autoritatile au reusit sa il gaseasca pe barbatul disparut. S-a adapostit peste noapte la o stana iar telefonul ii era descarcat. Autoturismul i-a fost gasit cateva ore mai devreme de echipele de cautare.

foto arhiva

Te-ar putea interesa si

S-au urcat fără permis de conducere la volan, dar au fost depistați de polițiști

Redactie

Baia Mare, premiată în cadrul unei prestigioase competiții globale

Redactie

SCANDAL LA O BISERICĂ DIN SIGHET / ACTUALIZARE – Peste două sute de enoriași se împotrivesc numirii unui nou preot, impus de Episcopie. SE STRIGA HOTII! HOTII! Ce spune Episcopia Ortodoxă a Maramureșului și Sătmarului (GALERIE FOTO – VIDEO)

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.