Raulino delivery
Anais

Știri EXCLUSIVE

De interes

IMPACT VIOLENT ÎN SATU MARE: Patru tineri au ajuns la spital, după ce maşina în care se aflau s-a izbit de un cap de pod (FOTO)

Patru tineri din Ardud au ajuns la spital după ce mașina în care se aflau a derapat și a lovit un cap de pod, titrează Gazeta de Nord-Vest. Accidentul a avut loc în dimineața zilei de Crăciun, în localitatea Gelu.

Patru tineri au fost răniți în urma unui accident rutier produs în această dimineață în localitatea Gelu, chiar în prima zi de Crăciun. O mașină cu numere străine la volanul căreia se afla un tânăr în vârstă de 18 ani, a derapat, a lovit un cap de pod după care s-a oprit între alte două capete de pod.

Impactul a fost foarte violent. Trei din cei patru tineri aflați în mașină în momentul producerii accidentului au fost răniți grav, unul dintre ei fiind foarte grav, titrează jurnaliștii.

La fața locului au intervenit două ambulanțe SMURD și una SAJ. Victimele accidentului au fost transportate la spital.

Polițiștii au demarat o anchetă pentru a stabili circumstanțele producerii accidentului. Din primele cercetări, se pare că șoferul în vârstă de 18 ani, a adormit la volan, mai spun jurnaliștii de la Gazeta.

Toți cei aflați în mașină erau din Ardud.

Sursa: Gazeta de Nord-Vest

Vasile Dale
Vasile Dale
Lucrează în presa din România încă din anul 1999 și a obținut, în toți acești ani, o vastă experiență jurnalistică. Din anul 2005, Vasile Dale este corespondent Antena 3 CNN și se numără printre primii corespondenți care au transmis informații și știri din nordul țării. In perioada 2005-2023 a fost si corespondent Antena 1.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

SPORT