Maramuresul IstoricRecomandate

FOTO/VIDEO – SUB OCHII EI: Soția bărbatului din Breb mort sub copitele cailor își ia rămas bun pe facebook

Soția bărbatului în vârstă de 35 ani decedat astăzi într-un tragic accident petrecut pe un drum forestier înghețat și-a luat rămas bun pe facebook.

”Drum bun spre cer sufletul meu pereche. Dumnezeu să te ierte. Mi-ai lăsat multă durere în suflet. Din păcate te-ai dus prea repede și ai lăsat în urmă multă suferință. Te vom iubi întotdeauna ca și cum ai fi lângă noi. Dumnezeu să te ierte și să te odihnească în pace” a scris Rodina pe facebook.

Bărbatul era într-o căruță alături de soția lui pe un drum forestier înghețat în apropiere de Creasta Cocoșului din munții Gutâi. Nu se știe din ce motive acesta a căzut din atelaj iar caii pur și simplu l-au strivit.

Medicii SMURD, salvamontiștii și chiar echipajul elicopterului SMURD au încercat din răsputeri să îl resusciteze.

Totul sub privirile soției lui îngrozite. Toate eforturile au fost zadarnice.

Cadavrul a fost dus la morga spitalului pentru efectuarea necropsiei.

Citeşte şi

Comenteaza cu Facebook

Te-ar putea interesa si

NEBUNIE LA POIENILE DE SUB MUNTE / ACTUALIZARE: Tânăr tăiat cu cuțitul în fața unui bar. Scuterist lovit de mașină. Autoturism ”parcat” într-o seră (VIDEO)

Vasile Dale

FOTO, VIDEO: Impact violent pe strada Fabricii din Baia Mare. Un tânăr din Satulung rănit grav (actualizare)

Redactie

INCENDIU DE VEGETAŢIE USCATĂ LA BUZEŞTI: O femeie de 83 de ani a murit (actualizare)

Redactie

Lasa un mesaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.