BREAKING NEWSTara Chioarului

Abuzator sexual de copii din Mireșu Mare și traficant de droguri din Valea Chioarului, trimiși după gratii

Ieri, 30 iunie, polițiștii din Șomcuta Mare au pus în aplicare două mandate de executare a pedpsei închisorii, emise de Tribunalul Cluj și Judecătoria Baia Mare, pe numele a doi bărbați de 25 și 27 de ani din Valea Chioarului și Mireșu Mare.

Aceștia au fost condamnați la pedeapsa închisorii de 2 ani și 4 luni, respectiv 2 ani 7 luni și 10 zile pentru comiterea infracțiunilor de act sexual cu un minor și respectiv trafic de droguri de risc și de mare risc.

Ambii au fost depuși la Penitenaciarul Baia Mare în vederea executării pedepsei.

Te-ar putea interesa si

AȚI VĂZUT-O? O femeie de 71 de ani din satul Dămăcușeni a dispărut de acasă. Polițiștii o caută

Redactie

E OFICIAL: SEFUL POLITIEI LOCALE, GHITA PERIAN OCUPA FUNCTIA ILEGAL. NU RESPECTA LEGEA! (DOCUMENT EXCLUSIV)

Vasile Dale

EXCLUSIV FOTO: Impact violent între un autoturism și un scuter la Poienile de Sub Munte. Mopedistul era băut și fără permis

Vasile Dale

Lasa un mesaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.