BREAKING NEWSEvenimentMaramuresul Istoric

BOGDAN VODĂ: Un tânăr de 19 și-a bătut mama și a alungat-o din casă

Ieri, 12 ianuarie, la ora 18.30, polițiștii Secției 2 Poliție Rurală Bogdan Vodă au fost sesizați de către o femeie de 38 de ani, cu privire la faptul că fiul acesteia a agresat-o fizic.

Deplasați la fața locului, polițiștii au identificat apelanta și pe fiul acesteia, un tânăr de 19 ani.

În urma verificărilor s-a stabilit faptul că tânărul și-a agresat fizic mama și a alungat-o din locuința comună.

Din cauză că tânărul manifesta un comportament agresiv față de mama lui, polițiștii au emis emis ordin de protecţie provizoriu pe numele său.

În cauză, se efectuează cercetări sub aspectul săvârşirii infracţiunii de violență în familie.

Te-ar putea interesa si

FOTO/VIDEO EXCLUSIV – URMARE AGRESIUNE BORȘA: Bărbatul agresat era înarmat cu o secure

Vasile Dale

ZĂDĂRNICIREA COMBATERII BOLILOR: Două familii din Vişeu de Sus, pârâte de vecini. Ei s-au întors din Austria, dar la vamă au minţit pentru a evita carantina

Vasile Dale

EXCLUSIV VIDEO: Incendiu violent la Repedea. Flăcările au mistuit un grajd și un șopron (actualizare)

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.