BREAKING NEWSImportant

MECI CARITABIL: ”Dăruind vei dobândi” – sprijin pentru Iannis și Ayan

Vineri, 8 decembrie 2023, de la ora 15.00 se va desfășura un meci de minifotbal caritabil la Sala Sporturilor ”Lascăr Pană” din Baia Mare.

Scopul meciului dintre echipele Fan Sport Baia Mare și Glorii Maramureșene va avea ca scop principal sprijinirea lui Iannis și Ayan, doi copii diagnosticați cu tulburări de spectru autist, retard ușor, retard al limbajului expresiv și receptiv de gradul 1.

Este ediția a IV-a a acestui eveniment caritabil intitulat ”Dăruind vei dobândi”. Organizatorii vor organiza și o tombolo cu premii la care vor putea participa toți cei care vor fi în tribunele sălii sporturilor din Baia Mare.

Vă așteptăm în număr cât mai mare la eveniment.

Te-ar putea interesa si

FOTO: Borşeancă omorâtă în Italia în timp ce se deplasa cu bicicleta

Redactie

Primarul din Sălsig este oficial parte a echipei PSD Maramureș!

Vasile Dale

ORIBIL: Fetiță de 10 ani, racolată de un tânăr de 19 ani din Maramureș pe o aplicație de gameri. Tânărul i-a propus copilei să facă sex cu el

Redactie

Lasa un mesaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.