Sport

FOTBAL. LIGA A IV-A. MINERUL BAIA MARE SI BRADUL VISEU DE SUS – LIDERI IN CELE DOUA SERII

Seria Nord

AS Avantul Barsana – AS Foresta Campulung la Tisa 4-1. La juniori: 4-6.

ACS Salina Ocna Sugatag – AS Iza Dragomiresti 5-0. La juniori: 6-1.

AS Recolta Salistea de Sus – AS Remeti 7-1. La juniori: 1-2.

AS Metalul Bogdan Voda – ACS Bradul Viseu de Sus 0-4. La juniori: 4-3.

AS Zorile Moisei – CS Plimob Sighetu Marmatiei 1-0. La juniori: 1-3.

Clasament – Liga a IV-a, Seria Nord
#Nume echipaMVEIGPA
1ACS Bradul Vişeu de Sus550016-115p+9
2AS Recolta Săliştea de Sus440021-612p+6
3AS Zorile Moisei54019-512p+3
4AS Avântul Bârsana430117-109p+3
5ACS Salina Ocna Şugatag320111-76p0
6AS Metalul Bogdan Vodă41126-124p-5
7AS Remeţi51137-164p-2
8CS Plimob Sighetu Marmaţiei41033-63p-3
9AS Foresta Câmpulung la Tisa20021-60p-3
10AS Luceafărul Strâmtura30033-100p-3
11AS Iza Dragomireşti50053-180p-6
Clasament – Liga a IV-a, juniori, Seria Nord
#Nume echipaMVEIGPA
1CS Plimob Sighetu Marmaţiei550037-115p+9
2AS Metalul Bogdan Vodă430120-99p0
3AS Remeţi530218-169p+3
4AS Zorile Moisei521215-137p-2
5AS Luceafărul Strâmtura320115-96p+3
6ACS Salina Ocna Şugatag320116-166p0
7ACS Bradul Vişeu de Sus52039-226p0
8AS Iza Dragomireşti51139-254p-2
9AS Recolta Săliştea de Sus41038-113p-3
10AS Foresta Câmpulung la Tisa31026-133p-3
11AS Avântul Bârsana40049-270p-6

 

Seria SUD

ACS Progresul 2012 Dumbravita – CS Seini 6-0. La juniori: 5-0.

CS Farcasa – Unirea Sisesti 5-1. La juniori: 2-2.

CS Viitorul Ulmeni – FC Lapusul Tg Lapus 1-7. La juniori: 0-1.

CS Bradul Viseu de Sus – CSC Tractorul Satulung 2-3. La juniori: 1-5.

CS Minerul Baia Mare – FC Suciu de Sus 3-0. La juniori: 4-0.

Clasament – Liga a IV-a, Seria Sud
#Nume echipaMVEIGPA
1CS Minaur Baia Mare550023-115p+6
2FC Lăpuşul Târgu Lăpuş531115-510p+4
3CS Fărcașa431013-610p+4
4CS Progresul Şomcuta Mare422013-98p+2
5CS Comuna Satulung42119-107p+1
6CS Viitorul Ulmeni52128-117p-2
7ACS Progresul 2012 Dumbrăvița420210-66p0
8CS Bradul Groşii Ţibleşului511312-144p-5
9AS Unirea Şişeşti51134-124p-2
10FC Suciu de Sus40040-120p-6
11CS Seini50053-240p-6
Clasament – Liga a IV-a, juniori, Seria Sud
#Nume echipaMVEIGPA
1CS Minaur Baia Mare540131-612p+3
2CS Comuna Satulung440018-512p+6
3AS Unirea Şişeşti531125-810p+4
4ACS Progresul 2012 Dumbrăvița431010-010p+4
5CS Fărcașa422019-68p+2
6CS Progresul Şomcuta Mare420216-146p0
7FC Lăpuşul Târgu Lăpuş51135-164p-2
8CS Bradul Groşii Ţibleşului51136-194p-5
9CS Viitorul Ulmeni51048-193p-6
10FC Suciu de Sus41034-163p-3
11CS Seini50052-350p-6

Te-ar putea interesa

„BE YOU”: Două competiţii pentru înotători, alergători și bicicliști organizate de Asociația Club Sportiv Gold Stars Baia Mare (foto)

Vasile Dale

DIN NOU PE PODIUM: Maior Zaharia Văsuţ, locul doi la Campionatul de șah al Ministerului Afacerilor Interne

Redactie

Trei poliţişti maramureşeni au urcat pe podium la Campionatul Naţional de Înot organizat de M.A.I.

Vasile Dale

Lasa un comentariu

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Doar acceptand cookie-urile va putem asigura o experienta personalizata. Accepta Citeste mai mult