BREAKING NEWSNationalRecomandate

FOTO: Un şofer a ars de viu în maşină în urma unui accident rutier

Accident mortal în seara de joi, în localitatea Gherța Mare – Satu Mare. Un bărbat, în vârstă de 37 de ani, din Gherța, a pierdut controlul asupra direcției de mers, s-a izbit de un stâlp de electricitate, moment în care autoturismul a luat foc, șoferul rămânând încarcerat.

Din păcate, până au ajuns forțele Inspectoratului Județean pentru Situații de Urgență, acesta a ars de viu. Incendiul fiind extrem de violent. Polițiștii au deschis o anchetă pentru a stabili cu exactitate circumstanțele în care s-a produs tragedia.

”La fața locului s-au deplasat o autospecială de stingere cu apă și spumă, o autospecială de primă intervenție și comandă și o ambulanță cu echipaj de prim ajutor din cadrul Punctului de Lucru Turț, o ambulanța cu modul de terapie intensivă mobilă din cadrul Detașamentului de Pompieri Satu Mare și o ambulanță aparținând Serviciului de Ambulanță Județean. Din nefericire, în autoturism se afla o persoană care a fost găsită carbonizată”, transmit reprezentanții ISU Satu Mare.

Te-ar putea interesa si

Investește inteligent în Parcul de Specializare Inteligentă Târgu Lăpuș!

Vasile Dale

TRAFIC DE DROGURI: Cei doi tineri prinşi cu droguri şi ciuperci halucinogene în Berchezoaia, arestaţi preventiv pentru 30 de zile

Redactie

Revoltă în ţară: Angajații a zeci de Case Județene de Pensii au ieșit la protest

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.