Pompierii militari au intervenit pentru stingerea unui incendiu izbucnit la o autoutilitară ce era staționată în parcarea unui centru comercial din municipiul Baia Mare.
La fața locului pompierii au stins focul ce a cuprins vehiculul în totalitate. Un echipaj medical a fost prezent la fața locului pentru a interveni în caz de nevoie.
”Felicitări celor de la Mc care au ieșit foarte repede cu extinctoare mari și niște bărbați au început să pulverizeze înauntru. După ce au venit pompierii s-au ocupat ei, normal” ne-a transmis o cititoare.
revenim














