BREAKING NEWSEvenimentMaramuresul IstoricRecomandate

EXCLUSIV FOTO – TRAGEDIA DE LA IEUD: La o zi după ce ar fi împlinit 12 ani, băiatul înecat în piscină a fost condus pe ultimul drum

Durere fără margini în comuna Ieud, județul Maramureș. Băiatul care și-a pierdut viața sub privirile fratelui său sâmbătă după amiază (23 iulie 2022) după ce a intrat într-o piscină pentru a se scalda a fost astăzi condus pe ultimul drum.

Un echipaj SMURD, unul al Ambulanței, dar și echipajul medical al elicopterului SMURD de la Jibou au încercat în zadar să îl resusciteze.

Cu mic cu mare, întreaga suflare a comunității ieudene a lăsat jos orice alt lucru pentru a fi alături de familia băiatului. Acesta ar fi împlinit ieri 12 ani. De alfel, ieri toți copiii de vârsta lui din Ieud au mers la casa băiatului, unde ar fi trebuit să fie bucurie și sărbătoare. Familia le-a oferit câte o felie de tort în memoria lui.

Dumnezeu să îl odihnească în pace!

CITEȘTE ȘI:

Te-ar putea interesa si

INCONȘTIENȚĂ: Trei tinere fără minte se distrau ieșite dintr-un autoturism pe DJ193 Ardusat – Hideaga (exclusiv video)

Vasile Dale

FAPTĂ BUNĂ ÎN AJUN DE CRĂCIUN: Un pompier din Borșa a găsit un portmoneu și l-a predat poliției Vișeu de Sus (foto)

Vasile Dale

CERCETAT PENTRU TREI INFRACŢIUNI: La adăpostul nopţii a încercat să se sustragă controlului poliţiştilor din Şomcuta Mare

Vasile Dale

Lasa un mesaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.