Recomandate

FOTO: Două victime, după ce o maşină s-a răsturnat pe plafon

Detașamentul de pompieri Satu Mare, a intervenit in această dimineață, in jurul orei 01.00, cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD încadrate de 8 subofițeri, la un accident rutier produs pe raza localității Odoreu, în care a fost implicat un autoturism, care a părăsit partea carosabilă și s-a răsturnat.

În urma evenimentului rutier au rezultat 2 victime, de aproximativ 20 ani, conștiente, cooperante și neîncarcerate, care au fost evaluate la locul solicitării, ulterior una dintre acestea fiind transportată la Spitalul Județean Satu Mare.

Echipajul de pompieri a continuat misiunea pentru asigurarea măsurilor PSI.

Te-ar putea interesa si

EXCLUSIV: Mascații au năvălit la CICÂRLĂU. Mama și concubinul care și-ar fi agresat sexual fiica au fost săltați și reținuți de procurorii sătmăreni. Judecătorii i-au arestat preventiv (actualizare)

Vasile Dale

EXCLUSIV DOCUMENTE: 1.000 mc de masă lemnoasă de la OS Vișeu s-au evaporat… pardon s-au ”CASAT” prin ”PUTREZIRE”. Garda Forestieră în control dar ”recompensați” cu cazare ”specială”, echipament watherproof sau mese copioase

Vasile Dale

EXCLUSIV VIDEO: În ”Orașul Învingătorilor”, un copil s-a ”tăvălit” și a țopăit pe capota unei mașini parcate pe strada Păltinișului din Baia Mare

Vasile Dale

Lasa un mesaj

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.