SERIA SUD: ETAPA 6

CS Seini 2 – 6 CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Şişeşti 0-6 ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş 0 – 1 CS Fărcașa
CS Comuna Satulung 3 – 0 CS Viitorul Ulmeni
FC Suciu de Sus 3 – 1 CS Bradul Groşii Ţibleşului

 

Clasament – Liga a IV-a, Seria Sud

# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Minaur Baia Mare 5 5 0 0 23-1 15p +6
2 CS Fărcașa 5 4 1 0 14-6 13p +7
3 CS Progresul Şomcuta Mare 5 3 2 0 19-11 11p +5
4 FC Lăpuşul Târgu Lăpuş 6 3 1 2 15-6 10p +1
5 CS Comuna Satulung 5 3 1 1 12-10 10p +1
6 ACS Progresul 2012 Dumbrăvița 5 3 0 2 16-6 9p +3
7 CS Viitorul Ulmeni 6 2 1 3 8-14 7p -2
8 CS Bradul Groşii Ţibleşului 6 1 1 4 13-17 4p -5
9 AS Unirea Şişeşti 6 1 1 4 4-18 4p -5
10 FC Suciu de Sus 5 1 0 4 3-13 3p -6
11 CS Seini 6 0 0 6 5-30 0p -9

 

SERIA NORD – ETAPA 6

AS Luceafarul Stramtura – AS Avantul Barsana 2-6. La juniori: 4-0

AS Remeti – ACS Salina Ocna Sugatag 2-2. La juniori: 7-1

ACS Bradul Viseu de Sus – Recolta Salistea de Sus 4-0 (1-0). La juniori: 7-2

CS Plimob Sighet – AS Metalul Bogdan Voda 6-3. La juniori: 13-0

AS Foresta Campulung la Tisa – AS Zorile Moisei 0-2. La juniori: 1-0

Iza Dragomiresti a stat.

Clasament – Liga a IV-a, Seria Nord
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Bradul Vişeu de Sus 6 6 0 0 20-1 18p +9
2 AS Zorile Moisei 6 5 0 1 11-5 15p +6
3 AS Avântul Bârsana 5 4 0 1 23-12 12p +6
4 AS Recolta Săliştea de Sus 5 4 0 1 21-10 12p +6
5 ACS Salina Ocna Şugatag 5 3 1 1 17-9 10p +1
6 AS Metalul Bogdan Vodă 6 2 1 3 12-20 7p -2
7 CS Plimob Sighetu Marmaţiei 5 2 0 3 9-9 6p -3
8 AS Remeţi 6 1 2 3 9-18 5p -4
9 AS Foresta Câmpulung la Tisa 4 0 0 4 1-12 0p -6
10 AS Luceafărul Strâmtura 5 0 0 5 7-19 0p -9
11 AS Iza Dragomireşti 5 0 0 5 3-18 0p -6
Clasament – Liga a IV-a, juniori, Seria Nord
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Plimob Sighetu Marmaţiei 6 6 0 0 50-1 18p +9
2 AS Remeţi 6 4 0 2 25-17 12p +3
3 AS Metalul Bogdan Vodă 6 4 0 2 22-23 12p +3
4 AS Luceafărul Strâmtura 5 3 0 2 20-11 9p 0
5 AS Foresta Câmpulung la Tisa 5 3 0 2 10-13 9p 0
6 ACS Bradul Vişeu de Sus 6 3 0 3 16-24 9p 0
7 AS Zorile Moisei 6 2 1 3 15-14 7p -2
8 ACS Salina Ocna Şugatag 5 2 0 3 17-26 6p -3
9 AS Iza Dragomireşti 5 1 1 3 9-25 4p -2
10 AS Recolta Săliştea de Sus 5 1 0 4 10-18 3p -3
11 AS Avântul Bârsana 5 0 0 5 9-31 0p -6
Loading...

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.